1) آيا اگر تمام سال محصولات من در کانکس ذخيره شوند ، محتواي من در معرض خطر قرار مي گيرد؟

يکي از تصورات رايج غلط اين است که ذخيره سازي گرم يک مزيت مهم براي ذخيره طولاني مدت است. اين در واقع براي اکثريت قريب به اتفاق مشتريان ما صادق نيست. ذخيره سازي گرم با صرفه کمتري نسبت به وسايل ذخيره شده ، هزينه بيشتري را براي شما به همراه خواهد داشت.کانکس هاي ضد باد ، آب و ضد جوندگان است ، بنابراين موارد شما در برابر عناصر محافظت مي شود. در حقيقت ، بسياري از فروشگاه هاي بزرگ خرده فروشي  از کانکس حمل و نقل ما در تمام سال براي ذخيره موجودي اضافي خود استفاده مي کنند.

يک استثناء در اين قانون براي ذخيره محصولات قابل اشتعال مانند رنگ ، حلالها يا مواد شيميايي خواهد بود. اگر قصد داريد وسايلي مانند اين را ذخيره کنيد ، ذخيره سازي گرم با تهويه مناسب گزينه اي امن تر خواهد بود. در برخي موارد ، اصلاح يک کانکس حمل و نقل براي رفع اين نيازها بهترين راه حل است.لازم است که در هر دو انتهاي  کانکس، منافذي به نقاط کم و زياد اضافه شود تا تهويه متقابل فراهم شود که باعث شود فشار وارد شود و بخارها از خارج از کانکس خارج شوند. بدون تهويه مناسب ، فشار مي تواند در داخل کانکس ايجاد شود و در صورت بروز آتش سوزي در داخل ، يا در نزديکي کانکس ، خطر ايمني جدي ايجاد کند.

درباره ايمني کانکس ذخيره سازي حمل و نقل اطلاعات بيشتري کسب کنيد

2) اگر محصولات خود را در يک کانکس فروشگاهي ذخيره کنم ، آيا مي توانم در مواقع وم به محتويات دسترسي پيدا کنم؟

بله! حتي در حالي که کانکس شما در يکي از تأسيسات ذخيره سازي ما ذخيره مي شود ، هنوز هم مي توانيد به موارد خود دسترسي پيدا کنيد.

لطفاً توجه داشته باشيد ، شما براي نگهداري کانکس خود در حياط هزينه کمي ذخيره سازي و حمل و نقل را پرداخت مي کنيد ، که مشاوران ذخيره سازي ما طي فرآيند نقل قول توضيح مي دهند.

3) آيا تأسيسات ذخيره شما امن است؟ 

هنگامي که کانکس شما در يکي از تأسيسات انبار امن ما ذخيره مي شود ، لازم نيست نگران کسي باشيد که به وسايل خود دسترسي پيدا کند زيرا اين کليد را نگه ميداريد.

هر کانکس نگهدارنده مجهز به قفل جعبه است ، که قفل در دسترس نيست. قفل را روي کانکس خود قرار مي دهيد ، بنابراين فقط مي توانيد وارد شويد. اين يک کار ساده است که به شما آرامش مي بخشد. به علاوه ، تمام امکانات ذخيره سازي BigSteelBox حفاظ کشيده شده اند و درهاي خارج از ساعات باز قفل شده اند.

4) وقتي به خدمات مشتري احتياج دارم ، آيا مي توانم از يک شخص برخوردار شوم؟ 

بله ! خدمات مشتري يکي از مهمترين اولويت هاي ما است ، و چيزي که ما با افتخار مي توانيم بگوييم ما را از رقبا جدا مي کند.

در حقيقت ، يکي از ارزشهاي شرکت ما اين است:

ما واقعاً از مردم حمايت مي کنيم: مشتريان ما افرادي واقعي هستند که زندگي شلوغي دارند. با گوش دادن به آنها و درک نيازهاي آنها ، تلاش مي کنيم راه حل مناسب را ارائه دهيم. ما منصف هستيم ، مهربان هستيم و به دنبال فرصت هايي براي نشان دادن دلسوزي هستيم. ”

ما در سراسر ايران مکان هاي بيشتري نسبت به ساير شرکت هاي ذخيره سازي تلفن همراه داريم که به ما اين امکان را مي دهد تا به مشتريان بهتر خدمت کنيم ، خصوصاً هنگام حرکت.

5) آيا آنچه را که نقل کردم ، پرداخت مي کنم يا هزينه قبض پنهان يا اضافي در صورتحساب نهايي من وجود خواهد داشت؟

ارائه يک تجربه عالي مشتري مداري در شرکت ما براي ما بسيار مهم است و بخشي از آن شفافيت در مورد هزينه ها و قيمت گذاري هاي ما است. قيمت اجاره کانکس و هزينه حمل و نقل در هر شهر متفاوت است ، بنابراين ما  جزئيات  اساسي براي هر يک از فروشگاه هاي خود را در بخش مکان هاي وب سايت خود بيان کرده ايم.

هنگامي که ما تمام اطلاعات در مورد نيازهاي ذخيره سازي يا حرکت شما را بدست آوريم ، قيمت کلي را به شما ارائه مي دهيم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

منوتو وب | دانلود رایگان فیلم ایرانی Lov3 کسب و کار مهندس مرتضي نيکفر دفترچه خاطرات دوری سايت رسمي truman دستگاه هاي جوجه کشي دي کيو شاپ کتابخانه عمومی شهید ملا حیدر فهیم روستای آویهنگ ... آخر دل شدم Michael پارچه فلامنت